Loading...
Satura Mārketings 2018-11-14T13:42:07+00:00

PIESAISTI JAUNUS KLIENTUS

Informējot un izglītojot ar noderīgu saturu

RAKSTS BLOGAM


 500 vārdu       € 59.00

1000 vārdu       € 119.00

1500 vārdu       € 149.00

Raksta izveide esošo klientu lojalitātes veicināšanai un jaunu klientu piesaistīšanai. Arī svarīgu un nozīmīgu uzņēmumu jaunumu nodošanai sabiedrībā. Bloga rakstus veido profesionāli un pieredzējuši autori, kas ikdienā strādā ne tikai ar Latvijas, bet arī Lietuvas, Igaunijas, Amerikas un Lielbritānijas tirgu. Bloga raksti iekļauj attēlus no fotobankām vai klienta privātā arhīva. Raksti tiek veidoti arī pēc SEO pamatprincipiem.

PIEVIENOTIES

REKLĀMRAKSTS


 500 vārdu       € 45.00

1000 vārdu       € 79.00

1500 vārdu       € 119.00

Raksta izveide zīmola atpazīstamības veicināšanai un SEO optimizācijai. Raksti tiek veidoti Google draudzīgi, iekļauj attēlus no foto bankām vai klienta privātā arhīvā. Saturu veido pieredzējuši un profesionāli Latvijas autori, kas ikdienā strādā ar vairāk, kā 30 Latvijas uzņēmumu tekstiem.

PIEVIENOTIES

PRESES RELĪZE

      

€ 129.00

Informācijas sagatavošana masu medijiem, balstoties uz ilggadēju pieredzi, lai ziņa būtu saistoša un uzrunājoša. Mūsu autori ir veidojuši relīzes, kas gandrīz katru mēnesi sasniedz vairāk nekā miljonu lielu auditoriju – digitālajos, TV un radio medijos.

PIEVIENOTIES

Kas ir Satura Mārketings?

Satura Mārketings no MarketMeNow ir pakalpojums, kas koncentrēts uz satura izstrādi, lai uzrunātu izvēlēto mērķauditoriju, nodrošinot uzņēmuma vai zīmola redzamības un atpazīstamības palielināšanu, ar mērķi konvertēt satura sasniegto auditoriju jaunos klientos.

Mēs jau zinām, ka ir digitālā mārketinga instrumenti, kas var atgādāt apmeklētāju uz Jūsu mājaslapu, tad saturs ir tas, kas noturēs tos tajā un ‘’pārdos’’ tiem Jūsu produktu/pakalpojumu. Jā, droši var teikt, ka saturu var radīt jebkurš katrs, bet ir jāatceras, ka ne visi esam apdāvināti ar rakstnieka dotumiem un arī nepārzinām tehniskās prasības, kas ir nepieciešamas, lai Google augsti novērtētu mūsu radīto saturu. Profesionāli veidots saturs ir tieši tāds saturs, kas augsti kotējas gan lasītāju, gan Google acīs. Korekti izveidots reklāmraksts, preses relīze vai bloga raksts var būt spēcīgs pārdevējs, kas papildus akcentē Jūsu produktu vai pakalpojumu.

 

 

Atbilstoša satura veidošana ir sarežģīts un laikietilpīgs process. Lai autors varētu izveidot lielisku un korektu saturu, ir jāiegulda daudz vairāk nekā tikai savs rakstnieka talants. Autoram ir jāizprot produkts/pakalpojums un visa atbilstošā tirgus niša. Līdz ar to, labam autoram nepārtraukti ir jāattīsta un jāpilnveido savas zināšanas. Mēs esam atlasījuši autorus ar plašām zināšanām dažādās tirgus nišās. Mūsdienu globalizācijā arvien biežāk ir nepieciešams saturs dažādās valodās, tāpēc arī pastāvīgi paplašinām mūsu autoru bāzi ar personībām, kas ir spējīgi veidot saturu dažādās valodās.

Visa informācija, kas var palīdzēt nodot kvalitatīvu informāciju. Pirms darba mēs Jums uzdosim jautājumus par ziņojuma mērķi, vēlamajiem rezultātiem, kā arī par informatīvo pusi, piemēram, uzņēmuma vēsturi, pieredzi, pakalpojumu aprakstu u.c.

Brīdī, kad MarketMeNow ir saņēmusi visu nepieciešamo informāciju, lai uzsāktu darbu, mēs strādājam vidēji 5 – 10 darbadienas un gala rezultātā nosūtam Jums fināla rakstu, kam var veikt maksimāli divas korekcijas reizes. Jūs izsakāt savu viedokli, ieteikumus un mēs izlabosim.

MarketMeNow saturu veido aptuveni 9 pieredzējuši Latvijas autori, kas ikdienā strādā ar PR rakstiem, relīzēm, intervijām, Google draudzīgo saturu un citām satura formām. Mēs piedāvājam Jums kvalitāti ar vairāk nekā 5 gadu pieredzi.

Saturu iesakām izvēlēties pēc mērķa. Nav noslēpums, ka garāks saturs ir vairāk draudzīgāks Google, kā arī mērķa auditorija novērtēs, ja izsmeļoši un padziļināti tiks izklāstīts par produktu/pakalpojumu, atbildot uz tādiem jautājumiem, piemērām, kā izvēlēties, ko ņemt vērā? Toties, ja vēlēsieties vairāk informēt un izklaidēt, var izvēlēties īsākas formas rakstu, kur ziņojums tiks nodots koncentrētāk. Mēs palīdzēsim izvēlēties atbilstošāko formu Jūsu mērķiem!

Bloga raksts ir iekšējā medija raksts – tātad tas paliks Jūsu mājaslapā. Šajā gadījumā mēs ņemam vērā jau esošo komunikācijas stilu, vadlīnijas, lai pielāgotos vienotā komunikācijas tonī. Bloga rakstus vienmēr veidojam SEO optimizētus.

Savukārt, reklāmraksts būs ārējā medija raksts – saturs tiek fokusēts, lai tas atbilstu plānotā medija auditorijai, lai tas ieintriģētu, būtu interesants, noderīgs. Un, protams, efektīvs un skaļš CTA jeb aicinājums doties uz Jūsu mājaslapu.

Svarīgi zināt?

Satura mārketings tiek izmantots ar mērķi iegūt jaunus klientus, tos izglītojot, informējot par produktu vai pakalpojumu.

Kvalitatīvs saturs

Kvalitatīva informācija piesaista klientus

Ilgtermiņa panākumi

Investē ilgtermiņa panākumiem

Piesaisti klientus

Iespēja palielināt zīmola redzamību

Profesionāli autori

Plašas zināšanas dažādās nozarēs

SEO optimizēti

Izstrādāts SEO draudzīgs saturs

Saprotamas izmaksas

Viegli plānot panākumus

Vēl šaubies? Sazinies ar mums!

Atstāj mums savus kontaktus. Kāds no speciālistiem sazināsies ar Jums, varēsiet saņemt atbildes uz vēl neskaidrajiem jautājumiem!

X
Pievienoties!