Loading...
SEO 2018-11-14T11:06:52+00:00

VIENKĀRŠI UN PROFESIONĀLI

Uz rezultātiem orientēts plāns ikvienam biznesam

BRONZA

259

 3 Monitorējamie atslēgvārdi
1 Ārējais SEO raksts mēnesī
1 gab/ 6 mēn. SEO optimizēts produktu apraksts mājaslapai
Iekļauta ikmēneša atskaite

PIEVIENOTIES

SUDRABS

359

5 Monitorējamie atslēgvārdi
2 Ārējais SEO raksts mēnesī
1 gab/ 6 mēn. SEO optimizēts produktu apraksts mājaslapai
Iekļauta ikmēneša atskaite

PIEVIENOTIES

ZELTS

459

10 Monitorējamie atslēgvārdi
3 Ārējais SEO raksts mēnesī
1 gab/ 6 mēn. SEO optimizēts produktu apraksts mājaslapai
Iekļauta ikmēneša atskaite

PIEVIENOTIES
seo-optimizacija-marketmenow

SEO, pilnā vārdā Search Engine Optimization, ir process, kura laikā tiek strādāts pie tā, lai, meklējot attiecīgos atslēgas vārdus internetā, Jūsu mājaslapa parādītos maksimāli augstākā Google meklējumu pozīcijā. Kāpēc tas tiek darīts? Jo augstākā pozīcijā atrodas Google meklējumu rezultāti, kuri ved tālāk uz Jūsu mājaslapu, jo potenciāli vairāk apmeklējumu Jūs iegūstat.

Lai nodrošinātu regulāru organiskā apmeklējuma izaugsmi un atslēgvārdu pozīciju uzlabošanu, katru mēnesi uz mājaslapu ir nepieciešams veidot kvalitatīvus linkus no dažādiem autoriatīviem resursiem. Aktivitātes mērķis ir katru mēnesi izveidot kvalitatīvus linkus uz Jūsu mājaslapu, lai Google skatījumā uzlabotu Jūsu mājaslapas domēna autoritāti. Piedāvājam norādītajā laika periodā sagatavot SEO reklāmrakstus, kā arī tos izvietot savos vai partneru blogu tīklos vai medijos.

Atbilstoši izvēlētajam piedāvājuma plānam, varat izvēlēties 3, 5 vai 10 monitorējamos atslēgvārdus. Šie būs tie vārdi, uz kuriem SEO speciālists katru mēnesi veiks aktivitātes, lai ilgtermiņā Jūsu mājaslapa uz tiem parādītos augstākās pozīcijās. Vislabāk ir izvēlēties tādus atslēgvārdus, kas būtu Jūsu pakalpojuma nosaukums vai nozare, piemēram, ja piedāvājat atkritumu savākšanas pakalpojumus, tad kā monitorējamos vārdus iesakam izvēlēties “atkritumu savākšana”, “atkritumu izvešana”, “atkritumu konteineri”, “atkritumu konteineru cena” un “atkritumu šķirošana”.

Lai Jūsu mājaslapa vienmēr parādītos Google meklēšanas rezultātos pēc svarīgākajiem atslēgvārdiem, ir nepieciešams, lai pamatpakalpojumu lapu teksts ir optimizēts atbilstoši Google vadlīnijām. Piedāvājam norādītajā laika periodā pārskatīt un, ja nepieciešams, arī pilnīgi no jauna izstrādāt produktu lapu tekstu/us, lai tajos būtu primārie SEO atslēgvārdi. Teksta garums sastāv no 35-500 vārdiem.

Atskaitē tiek iekļauta informācija par konkrētā mēneša mājaslapas apmeklējumu, kā arī atsevišķi izdalīta pozīcija par organisko apmeklējumu – izaugsme salīdzināta gan mēnešu, gan gada griezumā. Mēneša atskaitē pieejama arī informācija par klienta izvēlētā atslēgvārda pozīciju gan konkrētajā mēnesī, gan norādīta izaugsme pret aizvadīto periodu.

Kas ir SEO optimizācija?

SEO jeb pilnā vārdā Search Engine Optimization ir darbību kopums, kura īstenošanas laikā tiek strādāts pie tā, lai, meklējot attiecīgos atslēgas vārdus, Jūsu mājaslapa parādītos maksimāli augstākā Google meklējumu pozīcijā. Kāpēc tas tiek darīts? Jo augstākā pozīcijā atrodas Google meklējumu rezultāti, kuri ved tālāk uz Jūsu mājaslapu, jo potenciāli vairāk apmeklējumu Jūs iegūstat.

SEO-optimizacijas plans

Svarīgi zināt?

SEO optimizācija mājaslapā un ārpus tās uzlabos Jūsu biznesa mājaslapas pozīciju meklēšanas rezultātos un palielinās apmeklētāju skaitu, kas meklē tieši Jūsu produktu vai pakalpojumu.

Esi atrodams Google

Google ir populārākais meklētājs pasaulē

Gūsti atpazīstamību

Iespēja iegūt lielāku zīmola atpazīstamību

Ilgtermiņa panākumi

Investē ilgtermiņa panākumiem

Kvalitatīvs saturs

Kvalitatīva informācija piesaista klientus

Analizē rezultātus

Iespējas analizēt un pilnveidot aktivitātes

Saprotamas izmaksas

Viegli plānot panākumus

Vēl šaubies? Sazinies ar mums!

Atstāj mums savus kontaktus. Kāds no speciālistiem sazināsies ar Jums, varēsiet saņemt atbildes uz vēl neskaidrajiem jautājumiem!

X
Pievienoties!